Drzwi PCV Aleksandrów Łódzki

Od ponad 20 lat marka Tom Dar specjalizuje się także w sprzedaży i montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości drzwi pcv renomowanych marek, takich jak: KMT, STAL PRODUKT, GERDA, Metal Bud, DRE, PORTA, POL SKONE, VASCO DOORS, ERKADO, VOSTER. Każdy produkt objęty jest gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnych produktów. U nas znajdziesz drzwi w bogatej ofercie kolorystycznej oraz oryginalnym wzornictwie, oraz wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak dobra izolacja termiczna i akustyczna czy specjalne zabezpieczenia antywłamaniowe.

Drzwi Zewnętrzne i wewnętrzne

Wybierz kategorię drzwi:

Drzwi zewnętrzne stalowe

DRZWI ZEWNĘTRZNE

STALOWE

Drzwi zewnętrzne drewniane

DRZWI ZEWNĘTRZNE

DREWNIANE

drzwi wewnetrzne drewniane

DRZWI WEWNĘTRZNE

DREWNIANE

drzwi wewnetrzne płytowe

DRZWI WEWNĘTRZNE

PŁYTOWE

Dlaczego warto wybrać drzwi pcv?

Drzwi PCV to drzwi wykonane z polichlorku winylu, czyli tworzywa sztucznego, popularnie znanego jako PVC (ang. polyvinyl chloride). PCV jest materiałem trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne, łatwym w utrzymaniu i stosunkowo tanim. Jedną z zalet drzwi pcv jest ich wysoka odporność na zmienne temperatury i promieniowanie słoneczne, dzięki czemu sprawdzają się jako drzwi zewnętrzne. PCV wykazują niewielką wrażliwość na korozję oraz procesy gnilne, dlatego może przetrwać przez wiele lat w doskonałej kondycji.

Montaż drzwi PCV Aleksandrów Łódzki

Dzięki współpracy z renomowanymi markami możemy zaoferować Ci najlepszej klasy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wraz z usługą kompleksowego montażu. Jeżeli zamówisz nasze usługi, nie musisz się martwić, że nasza firma znajduje się w pewnej odległości od Twojego miejsca zamieszkania lub zakładu pracy. Po uzgodnieniu warunków współpracy przyjedziemy na miejsce, aby dokonać niezbędnych pomiarów.

Wykonujemy montaż drzwi PCV w Aleksandrowie Łódzkim. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dokładność w wykonywaniu naszej pracy. Służymy też fachową radą w zakresie doboru solidnych drzwi o idealnych dla klienta parametrach. Zawsze dbamy o to, aby klient był zadowolony z fachowej obsługi i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Dowiedz się więcej
-->
^