Schody strychowe


Jesteśmy partnerem handlowym producentów rolet. Od wielu lat współpracujemy z marką: FAKRO. Zaawansowane technologie stosowane przez producenta, pozwalają oferować naszym Klientom coraz doskonalsze i nowocześniejsze produkty. Spełnią wszelkie oczekiwania dotyczące funkcjonalności, wytrzymałości oraz względów estetycznych.

Zapewniamy sprzedaż i montaż schodów strychowych, oraz kompleksowe doradztwo, dzięki czemu zadbamy o pełną satysfakcję Klienta.

W Tom-Dar zaproponujemy Państwu odpowiednie produkty, uwzględniajac aktualne potrzeby oraz bieżące oferty producentów. Udzielimy wszelkich porad i wskazówek, niezbędnych do podjecia decyzji o wyborze optymalnych produktów. Serdecznie zachęcamy do bieżacych konsultacji z naszymi sprzedawcami.


W sprzedaży posiadamy schody strychowe: Schody segmentowe z drewnianą drabinką, schody i drzwiczki ognioodporne, Schody segmentowe z metalową drabinką, Schody nożycowe, Schody supertermoizolacyjne. To przede wszystkim oszczędność miejsca, łatwy montaż, oraz wygodna obsługa.


Katalog


Schody strychowe zobacz

^