Okna


Jesteśmy partnerem handlowym wielu cenionych polskich producentów systemów okiennych oraz drzwiowych. Od wielu lat współpracujemy z markami: Veka, Aluplast, Abm Jędraszek, Forest, Salamander. Zaawansowane technologie stosowane przez wspomniane firmy, pozwalają oferować naszym Klientom coraz doskonalsze i nowocześniejsze okna. Spełnią wszelkie oczekiwania dotyczące funkcjonalności, izolacyjności cieplnej, wytrzymałości kontrukcji oraz względów estetycznych.

Oferujemy systemy okienne i drzwiowe z PVC, o wielokomorowej geometrii, co zapewnia efektywność energetyczną na najwyzszym poziomie, idealną do domów energooszczędnych oraz pasywnych.

Profile okienne są oferowane w wielu wariantach. O różnych wymiarach: profile 82 mm, 76 mm, 70mm, kolorach: białe, kolorowe (również w wersji matowej), wzorach: drewnopodobne czy imitujące metal. Do wyboru okleinowane jedno- lub dwustronnie.

Oferujemy okna i drzwi unoszono - przesuwne, o odpowiednich właściwościach cieplnych i akustycznych, jak również antywłamaniowych - utrudniające wyważenie skrzydła, blokując możliwość dojścia do okuć.

W Tom-Dar zaproponujemy Państwu odpowiednie produkty, uwzględniajac aktualne potrzeby oraz bieżące oferty producentów. Udzielimy wszelkich porad i wskazówek, niezbędnych do podjecia decyzji o wyborze optymalnych produktów. W tym celu zamieszczamy katalogi on-line oferowanych przez nas producentów. Pomogą Państwu zapoznać sie ze szczegółami ofert oraz wzornikami. Zachęcamy również do bieżacych konsultacji z naszymi sprzedawcami.


Oferta polskich producentów okien jest bardzo bogata. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie produkty, o najlepszych parametrach, dostosowując je do obranego budżetu. W ofercie posiadamy okna PCV a także systemy okienne z aluminium. Zaprezentujemy okna bezpieczne, energooszczędne, dźwiękochłonne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne, a także z szybami samoczyszczącymi czy dekoracyjnymi.

W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.


Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^