Drzwi

Od 2002 roku specjalizujemy sie w sprzedaży oraz montażu drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych), w bogatej ofercie kolorystycznej, a także oryginalnym wzornictwie.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz długoletniej współpracy z największymi producentami w kraju, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Zewnętrzne & wewnętrzne

Wybierz kategorię drzwi:

Drzwi zewnętrzne stalowe
DRZWI ZEWNĘTRZNE

STALOWE

Drzwi zewnętrzne drewniane
DRZWI ZEWNĘTRZNE

DREWNIANE

drzwi wewnetrzne drewniane
DRZWI WEWNĘTRZNE

DREWNIANE

drzwi wewnetrzne płytowe
DRZWI WEWNĘTRZNE

PŁYTOWE

Sprzedaż & montaż

Od samego początku dbamy, aby klient, który skorzystał z naszej oferty był zadowolony z jakości oraz fachowej obsługi. Produkty oferowane przez TOM-DAR wyróżnia solidność i estetyka wykonania.


W każdej chwili służymy Państwu pomocą. Naszym klientom oferujemy produkty renomowanych firm, takich jak: KMT, MIKEA, STAL PRODUKT, SETTO, GERDA, Stolpaw, Metal Bud, Budrex, DRE, PORTA, POL SKONE, VASCO DOORS, ERKADO, CENTURION, VERTE, DOTTE. Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty. W ofercie znajdą Państwo zarówno drzwi stalowe, jak i drewniane, a także płytowe. Oferujemy drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe a także tłumiące dźwięki. W zależności od potrzeb, zaproponujemy odpowiednie modele. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty.

-->
^