Bramy segmentowe Łowicz


Zapraszamy mieszkańców Łowicza i okolic do zapoznania się z naszą ofertą bram segmentowych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości bramy garażowe renomowanej marki WIŚNIOWSKI i KMT. Dzięki współpracy ze znanym producentem możemy zaoferować Ci zaawansowane technologicznie rozwiązania, które sprawdzą się na Twojej posesji.

Bramy segmentowe – nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych bram garażowych

Konstrukcja bramy segmentowej składa się z kilku paneli, tzw. segmentów, które są ze sobą połączone przy pomocy zawiasów, a następnie dobrze uszczelnione. Poszczególne segmenty mocowane są na prowadnicach przymocowanych do sufitu garażu. Podczas otwierania bramy, segmenty umieszczone na rolkach przesuwają się w górę, powodując otwarcie garażu. W przypadku bram segmentowych garażowych, podczas otwierania cała brama chowa się do środka garażu i usytuowana jest pod sufitem. Dzięki temu nie zajmuje cennej przestrzeni garażu oraz podjazdu i zapewnia płynniejszy wjazd pojazdu do środka.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne bramy segmentowe otwierane ręcznie oraz wyposażone w automatyczny mechanizm sterowania. Nie tylko udostępniamy wysokiej jakości produkty, ale też oferujemy profesjonalny montaż w wybranej lokalizacji.

Bramy segmentowe Łowicz – kompleksowy montaż bram garażowych

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy wykonują kompleksowy montaż bram garażowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram segmentowych mieszkańców Łowicza i okolic. Cały proces montażu rozpoczynamy od dokonania dokładnych pomiarów. Przyjeżdżamy na miejsce, w którym brama ma zostać zamontowana i przy pomocy profesjonalnych narzędzi zbieramy dane niezbędne do wykonania poprawnej pracy. Następnie dokonujemy montażu zamówionej bramy i sprawdzamy, czy poprawnie działa. Przed rozpoczęciem pracy, ustalamy wszystkie szczegóły z klientem, aby jedna i druga strona miały pewność jasnych warunków współpracy. Oferujemy również pomoc w wyborze odpowiedniej bramy segmentowej o najlepszych parametrach.

Dowiedz się więcej

Katalogi


Katalog bram segmentowych

Katalog bram segmentowych

Bramy roletowe

Brama rozwierna

Brama uchylna

^