Bramy segmentowe Rawa Mazowiecka


Bramy segmentowe cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością przede wszystkim ze względu na płynność otwierania oraz wygodę. Brama segmentowa otwiera się w kierunku pionowym i zatrzymuje pod sufitem, co znaczy, że nie zajmuje przestrzeni garażowej ani miejsca na podjeździe. Nowoczesne bramy segmentowe można zamontować praktycznie w dowolnym otworze, nawet gdy nadproże ma kształt łuku. W ofercie znajdziesz bramy garażowe segmentowe otwierane ręcznie oraz wyposażone w napęd automatyczny.

Producenci dbają o coraz ciekawszy wygląd bram segmentowych, dzięki czemu stanowią one nie tylko wygodną formę otwierania garażu, ale też element dekoracji elewacji budynku. Co więcej, nowoczesne bramy segmentowe zapewniają skuteczną izolację cieplną, a w niektórych przypadkach pełnią także rolę ochronną przed włamaniem.

Sprzedaż i montaż bram segmentowych Rawa Mazowiecka

Skrzydło bramy segmentowej stanowi konstrukcję wykonaną z paneli połączonych zawiasami, które są uszczelnione na połączeniach i całym obwodzie płaszcza. W trakcie otwierania bramy segmenty przesuwają się w górę na rolkach zamontowanych na prowadnicach. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości bramy segmentowe, które można zamontować zarówno w starszym budownictwie, jak i nowych budynkach, w tym w domach energooszczędnych. Firma Tom Dar oferuje usługi kompleksowego montażu bram garażowych. Dokonujemy wszelkich niezbędnych pomiarów, a podczas montażu bramy korzystamy z narzędzi, które pozwalają nam działać z najwyższą dokładnością.

Wykonujemy montaż bram segmentowych w Rawie Mazowieckiej i okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu. Wszystkim klientom służymy pomocą w zakresie doboru odpowiedniej bramy i gwarantujemy fachowe doradztwo także na innych etapach współpracy. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających profesjonalną wiedzę dotyczącą montażu i działania bram garażowych segmentowych.

Dowiedz się więcej

Katalogi


Katalog bram segmentowych

Katalog bram segmentowych

Bramy roletowe

Brama rozwierna

Brama uchylna

^