Okna Kutno


Okna Kutno – sprzedaż i montaż

Firma Tom Dar istnieje na rynku już od ponad 20 lat i od samego początku specjalizuje się w sprzedaży i montażu systemów okiennych dla klientów prywatnych i biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami okien jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości produkty wraz z profesjonalnym montażem.

Dlaczego warto wybrać okna w Tom Dar okna?

Od samego początku dbamy o to, aby każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z naszych usług, miał pewność fachowej obsługi oraz profesjonalizmu wykonywanej pracy. Służymy dobrą radą w zakresie pomocy w doborze odpowiedniego rodzaju okien do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy wszelkie dostępne informacje na temat oferowanych przez nas okien i udzielamy wskazówek, które mają wspomóc podjęcie dobrej decyzji.

Nasza oferta skierowana jest między innymi do mieszkańców Kutna, poszukujących okien wysokiej jakości wraz z kompleksowym montażem. Usługi realizujemy zarówno przy nowych projektach domów, mieszkań, obiektów przemysłowych i lokali różnego przeznaczenia, jak i w budownictwie wtórnym, także w domach pasywnych i energooszczędnych.

Okna Kutno – kompleksowa obsługa klienta

Dysponujemy własnym zespołem specjalistów wykwalifikowanych w zakresie montażu stolarki okiennej. Nasi pracownicy przyjadą do Ciebie i dokonają niezbędnych pomiarów, aby przygotować wszystkie narzędzia, które będą potrzebne przy montażu okien. Jesteśmy partnerem wielu cenionych producentów okien, którzy dają nam dostęp do najnowszych i najtrwalszych rozwiązań. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszej klasy okna, które zostaną założone z pełnym profesjonalizmem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami online i w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i nasze usługi dostosowujemy do spersonalizowanych oczekiwań.


W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.

Dowiedz się więcej

Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^