Okna Skierniewice


Okna Skierniewice – stolarka okienna wraz z montażem

Firma Tom Dar Okna to zaufany partner, który od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją i montażem okien renomowanych producentów. Mamy duże doświadczenie w branży, dlatego potrafimy przewidywać oczekiwania klientów i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań.

Dostarczamy okna najwyższej jakości najlepszych marek. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje okien, dostosowane do różnorodnych potrzeb i gustów. Oferujemy zarówno okna tradycyjne, jak i nowoczesne, w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, aby zapewnić naszym klientom produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkim osobom zainteresowanym udostępniamy katalogi online, w których można zapoznać się z pełną ofertą okien. W razie wątpliwości zachęcamy do konsultacji z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania i udzieli wskazówek, które mogą okazać się pomocne w doborze odpowiedniego modelu okien.

Okna Skierniewice – zapewniamy kompleksowy montaż

Nasi doświadczeni fachowcy gwarantują profesjonalny montaż okien. Dbamy o każdy etap procesu, zapewniając precyzyjne pomiary i dopasowanie, aby okna idealnie wpasowały się w strukturę budynku. Nasze usługi montażu obejmują również zabezpieczenia antywłamaniowe, a nasza ekipa zadba o estetyczny wygląd finalnego efektu. Działamy sprawnie i z dbałością o szczegóły, by zapewnić naszym klientom satysfakcję na najwyższym poziomie.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łyszkowice w województwie łódzkim, jednak jesteśmy elastyczni i gotowi dojechać do klienta z innej miejscowości. Dlatego nasza oferta okien skierowana jest do mieszkańców Skierniewic i okolic.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Usługi realizujemy przy nowych projektach, zajmujemy się też montażem okien w starszym budownictwie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.

Dowiedz się więcej

Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^