Okna Łowicz


Okna Łowicz – profesjonalny montaż

Firma Tom Dar okna oferuje sprzedaż i montaż stolarki okiennej klientom prywatnym i biznesowym. Działamy na rynku już od ponad 20 lat i przez cały okres naszej pracy udało nam się zdobyć grono zadowolonych klientów i renomę rzetelnej firmy. Za każdym razem staramy się wykonywać nasze obowiązki z najwyższą dokładnością. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości elementy stolarki okiennej pochodzące od renomowanych producentów, którzy udostępniają nam swoje najnowsze osiągnięcia pod względem jakości i technologii. Każdy produkt objęty jest gwarancją, a wykwalifikowana ekipa zapewnia kompleksowy montaż okien pod wskazanym adresem.

Okna Łowicz – postaw na jakość

Oferta okien w Tom Dar jest szeroka, a nasi pracownicy chętnie służą radą, udzielając wskazówek, dotyczących idealnego wyboru okien i elementów stolarki dostosowanych do indywidualnych oczekiwań. Każdy z naszych klientów zyskuje dostęp do katalogów online, w których opisane są parametry dostępnych produktów. Po zapoznaniu się z katalogami zachęcamy do konsultacji z naszymi sprzedawcami.

W naszej ofercie znajdziesz systemy okienne PCV, a także okna z aluminium. U nas możesz kupić produkty wzbogacone o najnowsze technologie, takie jak okna energooszczędne, dźwiękochłonne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne, a nawet z szybami dekoracyjnymi lub samoczyszczącymi. Oferujemy również różne warianty profili okiennych, szeroki wybór wymiarów oraz kolorystyki, co pozwoli Ci dobrać odpowiednie elementy do indywidualnych potrzeb.

Profesjonalny montaż okien Łowicz

Oprócz sprzedaży najwyższej jakości produktów stolarki okiennej oferujemy też kompleksowy montaż okien na terenie Łowicza i okolic. Przed rozpoczęciem pracy, przyjeżdżamy do klienta, aby dokonać niezbędnych pomiarów i przygotować narzędzia, które będą potrzebne do sprawnego zamontowania elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.


W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.

Dowiedz się więcej

Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^