Okna PCV Aleksandrów Łódzki


Okna PCV aktualnie stanowią jedne z najpopularniejszych rodzajów okien wybieranych przez klientów prywatnych i firmowych. Tworzywo PCV to materiał, który zapewnia wiele korzyści, a przy tym jest stosunkowo tani. Okna wykonane z polichlorku winylu wyróżniają się więc wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Co więcej, materiał PCV charakteryzuje się tym, że można go praktycznie dowolnie kształtować, dlatego okna PCV występują w ciekawej kolorystyce i wzornictwie.

Okna PCV najlepszych producentów

Firma Tom Dar Okna od lat współpracuje z najlepszymi producentami okien PCV, podążając za nowinkami w ofertach. Dzięki temu możemy naszym klientom oferować wysokiej jakości okna PCV, które spełnią wymagania dotyczące estetyki, akustyczności i izolacji termicznej oraz cieplnej. Wysoka izolacyjność okien PCV wynika między innymi z zastosowania w profilach odpowiednich uszczelek, które sprawiają, że dźwięk z zewnątrz jest przytłumiony. Taka opcja na pewno spodoba się osobom, którym zależy na mieszkaniu w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku świata zewnętrznego. Dużym atutem okien PCV jest też wspomniany wcześniej szeroki wybór kolorystyki i wzornictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem okien PCV, a jeżeli nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy, chętnie udzielimy wskazówek, które pomogą w podjęciu decyzji.

Okna PCV Aleksandrów Łódzki – profesjonalny montaż

Choć montaż okien PCV jest stosunkowo prosty, w dalszym ciągu wymaga odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Zamawiając okna w naszej firmie, zapewniamy Ci nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalną usługę montażu w atrakcyjnej cenie. Nasz zakład znajduje się w Łyszkowicach, jednak wykonujemy naszą pracę także w innych miejscowościach. Nasza oferta okien PCV dedykowana jest także mieszkańcom Kutna i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okien i zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.


W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.

Dowiedz się więcej

Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^