Okna Rawa Mazowiecka


Okna Rawa Mazowiecka – profesjonalna pomoc w wyborze okien do Twojego domu

Firma Tom Dar Okna już od 2002 roku oferuje swoim klientom dostęp do wysokiej jakości stolarki okiennej. Przez 20 lat działania cały czas się rozwijamy i idziemy z duchem czasu, śledząc nowinki technologiczne w zakresie okien i elementów okiennych. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami okien, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom okna najlepszej klasy wykonane z najwyższą precyzją. Nasi partnerzy zapewniają nam swoje najnowsze osiągnięcia, a to sprawia, że w naszym katalogu możesz znaleźć okna tradycyjne, jak również modele z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak systemy antywłamaniowe, dodatkowa izolacja termiczna lub akustyczna czy ochrona przeciwpożarowa.

Zachęcamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do zapoznania się z katalogiem okien z naszej oferty. Zachęcamy do zadawania pytań, nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące produktów i udzielą wskazówek, które pomogą podjąć najlepszą decyzję podczas wyboru modelu okien.

Okna Rawa Mazowiecka – oferujemy kompleksowy montaż

Nasza firma zajmuje się też kompleksowym montaż okien w Rawie Mazowieckiej i okolicach. Mamy do dyspozycji profesjonalne narzędzia, które pozwalają nam na sprawne zamontowanie nawet najbardziej nowoczesnych okien. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Łyszkowice, chętnie dojedziemy do Rawy Mazowieckiej, aby dokonać niezbędnych do montażu pomiarów.

Jeżeli zależy Ci na oknach trwałych i szczelnych, które zapewnią Ci komfort akustyczny i cieplny, skontaktuj się z nami. Wszystkim osobom zainteresowanym udostępniamy katalogi online, które pozwolą w pełni zapoznać się z ofertą. Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o terminy dokonywania pomiarów i montażu. Zawsze staramy się działać zgodnie z oczekiwaniami klienta, dostosowując nasze usługi do indywidualnych wymagań. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują oferty dobrych drzwi wraz z usługą kompleksowego montażu.


W katalogach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące najpopularniejszych profili okiennych:

Veka : Perfectline, Softline 82, S-line, Swingline,
Aluplast : Ideal 4000; Ideal 7000, Ideal 8000,
Salamander bluEvolution 82,
Gealan: S8000 i S9000.

W sprzedaży posiadamy także okna inwertarskie PCV, do budynków gospodarczych.

Dowiedz się więcej

Katalogi okien


Katalog profili okiennych VEKA

Profile okienne Aluplast

Profile okienne Abm Jędraszek

Profile okienne Forest

Profile okienne Salamander
^